Mercedes-Benz

Пневмопідвіска Mercedes-Benz

Заміська дорога або сучасна автомагістраль: система повітряної підвіски AIRMATIC адаптує підвіску до умов, що склалися. Амортизація кожного колеса саморегулюється відповідно до поточної ситуації та стану дороги. Це відбувається швидко і точно за допомогою двох окремих клапанів для стиснення та повернення у кожному демпфері. Таким чином AIRMATIC забезпечує максимальний комфорт у їзді для будь-якої ситуації.

Пневмопідвіска автомобіля Mercedes-Benz має кілька основних функцій. По-перше, це допомагає в керуванні, маневреності та безпеці. Коли Ви у дорозі наїджаєте на перешкоди, чи їдете по нерівностях, система підвіски поглинає цей удар та допомагає шинам підтримувати контакт з дорогою.

Пневмопідвіска складається з 4-х основних компонентів:

  1. Пружні елементи;

  2. Компресор;

  3. Ресивер;

  4. Система управління.

Комфортна їзда з новою пневмопідвіскою

Задля того, щоб Ваше авто їхало плавно, м’яко та не створювало дискомфорту у керуванні, необхідно своєчасно замінювати відповідаючу за це деталь – пневмоподушку.

Функція "амортизаційного удару" підвіски, це важливо для забезпечення комфорту водіїв та пасажирів всередині транспортного засобу. Поглинаючи силу, накладену на транспортний засіб при ударах та вибоїнах, ті, хто знаходиться всередині транспортного засобу, не повинні відчувати незначного або ніякого поштовху, зберігаючи комфортну їзду.

Системи підвіски Мерседес чудові, але коли повітряні пружини Mercedes згасають, їхати майже неможливо. Знайдіть усе необхідне для ремонту, та технічного обслуговування пневматичної підвіски у Pnevmo Car. Економте ще більше грошей, якщо ви купуйте наш комплект для свого Mercedes для плавної та м’якої їзди.

Купити пневмопідвіску

Call Now Button