Пневмопідвіска Citroen

Пневмопідвіска  Citroen

Забезпечте собі комфортну і безпечну їзду, використовуючи пневмопідвіски на Citroën. Ми пропонуємо якісні товари з достойними характеристиками. Завдяки ним посилюється робота штатних ресор. Товар пройшов сертифікацію і відповідає усім стандартам якості.

Що дають пневмоподушки і пневмоподвески на Citroën

Завдяки їх установці виключається пробій підвіски, крен автомобіля. Додатково підвищується комфорт під час руху. Підвіска працює тихіше. Використавши пневмобалони, в пружинах з'явиться можливість регулювання кліренсу і жорсткості підвіски. Завдяки цьому авто не просідає при високих навантаженнях. Якщо ви часто їздите по бездоріжжю або на дорогах з ямами, купиною і іншими негативними елементами, то помітите відчутну різницю при русі з нашими пневмопідвісками.

Зверніть увагу, що кожна модель Citroën має свої конструктивні особливості. Тому важливо підібрати пневмобалон правильно. Для цього виміряйте внутрішній діаметр пружини і її висоту. При вимірі не використовуйте домкрат або вантаж. Як це зробити:

  1. Авто повинне стояти на рівній поверхні. Переконайтеся, що на пружини впливає уся вага кузова.

  2. Виміряйте внутрішній діаметр. За наявності конічної або бочкоподібної форми, вимір проводиться в місці, де найбільший і найменший діаметр.

  3. Заміряйте висоту внутрішнього простору по вертикалі. Не враховуйте штатні буфери.

На основі виконаних вимірів виконаєте підбір потрібної моделі. Якщо у вас виникли труднощі, зв'яжіться з нашим консультантом. Повідомте марку і модель автомобіля. Наш фахівець підбере потрібний варіант і відправить за вказаною адресою. Ми відправляємо замовлення по території України, використовуючи надійні транспортні компанії.

Пневмопідвіска Citroen

Call Now Button