BMW

Пневмопідвіска BMW

Пневмоподвіски з конічними втулками мають конічну форму і застосовуються при задній підвісці в транспортних засобах, які не потребують великого навантаження. Повітряні підвіси з конічними втулками найчастіше зустрічаються в транспортних засобах, де гладкість приводу є найважливішою, як у розкішних BMW. Повітряні підвіски рулонних рукавів мають циліндричну форму, а також застосовуються на задніх підвісках. Вони використовуються в транспортних засобах, які потребують великої керованості, як от спортивні автомобілі.

Переваги пневмопідвісок BMW

Системи пневмопідвіски BMW мають численні основні переваги перед сталевими пружинними підвісками. Повітряні підвіси мають ширший діапазон повороту і не потребують регулювань, які повинні мати сталеві пружини, щоб досягти однакового рівня повороту.

Більшість повітряних пружин все частіше підлаштовуються під різні рівні стиснення, що зазвичай дозволяє забезпечити більш високий рівень керування, ніж пружинні системи. Повітряні підвіси також простіші для модифікації, ніж пружинні системи. Це означає, що власники індивідуальних транспортних засобів можуть вибирати свої рівні гладкості та жорсткості простими методами налаштування.

Повітряні підвіски також, як правило, набагато краще перевозять великі вантажі, при цьому забезпечуючи спокійну їзду. Є безліч любителів транспортних засобів, які також використовують повітряні підвіски, щоб надати своєму авто вигляду. Це означає, що вони змінюють спосіб її сидіння, нахиляючи транспортний засіб вперед або назад.

Купуйте у Pnevmo Car 

Ми пропонуємо вам всі необхідні запчастини та комплекти для пневматичної підвіски для BMW. Щоб вибрати деталі, які підходять для вашого автомобіля, виберіть модель, платформу, положення деталі або рік виготовлення. Всі наші продукти на 100% сумісні з запчастинами для конкретного автомобіля.

Досвідчені консультанти Pnevmo Car можуть відповісти на будь-які питання, які у вас є, або допоможуть вам обрати товар. Якщо ви не впевнені, яка деталь або компонент підвіски потрібна для вашого BMW, ми вам порадимо.

Пневмопідвіска BMW у Pnevmocar - Ваш комфорт

Call Now Button