Audi пневмопідвіска

Пневмопідвіски на Audi

Оптимальна робота пневмопідвіски Audi полягає в регулюванні дорожнього просвіту. Вона складається з великої кількості елементів (пневмостійки, пневмокомпресора, блоку управління і так далі). Вони виконують різні функції: контролюють положення кузова, покращують ходові характеристики. Тому для комфортної і безпечної їзди вони життєво потрібні.

Коли слід міняти пневмопідвіску на Audi

Пневмопідвіску треба міняти у міру її зносу. Також, про необхідність купівлі нової моделі говорить:

  1. Під час запуску двигуна "задирається" зад або перед авто.

  2. При глушінні мотора задня підвіска стрімко опускається.

  3. Кузов авто починає сильно "просідати" на одну сторону.

  4. Кліренс почав "плавати".

Відмітимо, що їздити з несправною пневмопідвіскою категорично не можна. Вона перешкоджає нормальній роботі развал-сходження. В результаті, погіршується контроль над автомобілем, знижується його маневреність.

Чому варто купити пневмопідвіску на Audi в Pnevmo Car

Ми спеціалізуємося на продажі пневмопідвісок і пневмоподушок для популярних брендів автомобілів. З постачальниками працюємо безпосередньо, завдяки чому у нас низькі ціни і висока якість товару.

У нас:

  1. Широкий вибір запчастин на різні моделі Audi.

  2. Гарантія якості товару.

  3. Розумні ціни.

  4. Доставка по містах.

  5. Консультації при підборі.

Подзвоніть або напишіть нам на пошту, якщо у вас є питання по пропонованому товару. Також наші консультанти зможуть допомогти вам з вибором потрібної моделі. Купивши пневмопідвіску у нас, ви можете бути упевнені, що хід буде плавним і м'яким. Рух в машині не відчуватиметься або не викликатиме дискомфорт, незалежно від стану дорожнього покриття.

Call Now Button