ІНФОРМАЦІЯ

ВСТУП

Ласкаво просимо до асортименту комплектів допоміжної пневматичної підвіски AIRPAD. Допоміжна пневмопідвіска встановлена в тандемі зі стандартними металевими пружніми елементами підвіски автомобіля, яка забезпечує покращення як з точки зору стійкості автомобіля, так і комфорту пасажирів…..

 

✅Стабільність автомобіля при русі по прямій лінії

Стійкість на прямій лінії значно підвищується на високих швидкостях, а також під час ударів від бокового вітру, або при обгоні великих транспортних засобів

✅Вирівнювання автомобіля

ПРОСТО ЗМІНЮЮЧИ ТИСК ПОВІТРЯ В ПОДУШКАХ, АВТОМОБІЛЬ МОЖНА ВИРІВНЯТИ ЯК СПЕРЕДУ НАЗАД, ТАК І ЗБОКУ В БІК. УТРИМАННЯ РІВНЯ АВТОМОБІЛЯ ОПТИМІЗУЄ СТІЙКІСТЬ, ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПРАВИЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ СВІТЛА ФАР І ЗМЕНШУЄ ЗНОС ШИН ЧЕРЕЗ НЕРІВНОМІРНИЙ РОЗПОДІЛ ВАГИ.

✅Зменшений крену кузова

Крен кузова під час поворотів або руху з круговим рухом значно зменшується.

✅Зменшення втоми та компенсація зносу вузлів автомобіля

Зменшується втома підвіски, що допомагає запобігти провисанню листових ресор під час повторного чи постійного навантаження. Будь-яке вже наявне провисання можна компенсувати. Це особливо вигідно для будинків на колесах, які завжди повністю завантажені.

✅Комфорт їзди

Пневматичні подушки допомагають поглинати ударні навантаження від нерівних дорожніх поверхонь, тому загальні якості їзди покращуються.

Call Now Button